معرفی سایت ایرانی بورس( iraniboursesite ) و مروری بر گذشته و سابقه کاری ایرانی بورس و چشم انداز آینده ایرانی بورس

شروع به کار رسمی سایت ایرانی بورس ( iraniboursesite ) :

شرکت توسعه دانش درخشان با شماره ثبت 46467 در سال 97 به صورت رسمی آغاز به کار کرد .

شروع به کار غیر رسمی ایرانی بورس ( iraniboursesite ) :

ده سال از شروع به کار ایرانی بورس ( توسعه دانش درخشان ) در فضای مجازی به صورت غیر رسمی می گذرد

و ما با حمایت همیشگی شما علاقه مندان و دانش پژوهان در این زمینه توانسته ایم نام نیکی از خود به جای بگذاریم.

حوزه فعالیت ایرانی بورس :

حوزه فعالیت ایرانی بورس ( iraniboursesite ) هر روزه در حال تکامل و رشدی شگرف در ارتقاء سطح کیفی می باشد.

در ابتدا ما در فضای مجازی به صورت یک تحلیل گر شروع به فعالیت کردیم

و رفته رفته با استقبال سرمایه گذاران در حوزه مدیریت سرمایه فعالیت خود را گسترش دادیم

و امروز که در زمینه پرورش دانشجویان خبره فعالیت چشم گیری و روزافزون در کلیه مراتب و مباحث مربوط به علم بورس داریم

و به خود می بالیم که توانسته ایم دانشجویانی پرورش دهیم که در زمینه تحلیلی به درجه استادی رسیده اند

ایرانی بورس ( iraniboursesite ) امروز در تلاش است که در فضای مجازی بستری فراهم سازد تا سرمایه گذاران دیگر بی تحلیل و دانش ،

اقدام به ورود به بازار سرمایه نکنند و متحمل ضررهای جبران ناپذیر نشوند و انگیزه های خود را از دست ندهند.

در این خصوص تیم علمی ایرانی بورس ( iranibourse  ) به صورت ویژه بخش تحلیل ها رایگان ، برگزاری سمینار و وبینارهای رایگان را افتتاح کرده

تا سرمایه گذاران قبل از هر خرید با مراجعه به سایت ایرانی بورس نظر کارشناسان ما را هر روزه در خصوص سهام یا ارز خود به صورت دقیق و رایگان در اختیار داشته باشند

زمینه فعالیتی سایت ایرانی بورس ( iraniboursesite) به شرح زیر می باشد :

برگزاری دوره آنلاین جامع

برگزاری دوره آنلاین استراتژی

برگزاری دوره جامع حضوری

تحلیل ها و بررسی بازار بورس و ارز (رایگان )

تحلیل ها و بررسی بازار بین المللی ( رایگان )

کمک به تحلیل ها و بررسی سهام و ارزهای درخواستی شما ( رایگان )

برگزاری وبینارهای رایگان آموزشی ( رایگان )

برنامه های پیش و روی سایت ایرانی بورس :

اولین برنامه ای که ما در پیش و روی خود داریم

آماده سازی کتاب مقدماتی و استراتژی می باشد که در اولویت اول ما می باشد

برنامه دوم بسته همراه دانشجو می باشد

که ویژه دانشجویان ایرانی بورس است و این بسته کمک شایانی به تحلیل و بررسی بازار می کند

و برنامه های آموزشی و برگزاری سمینارهای جدید در تهران و شهرستان ها

مدیر موسس سایت ایرانی بورس :

مهندس هادی درخشان

در ابتدا کار خودم را با تحلیل در بخش یک کارگزاری شروع کردم

و رفته رفته به دلیل تحلیل های خوبی که برای این کارگزاری ارائه داده بودم وارد بخش معامله گری این کارگزاری شدم و کار بنده به لطف خدا مورد استقبال مدیر کارگزاری و سرمایه گذاران قرار گرفت

در ادامه مسیر مدیریت سبدگردانی اختصاصی را به عهده گرفتم و توانستم به صورت شخصی در این بخش فعالیت کنم

با وجود موفقیت هایی که در این بخش کسب کرده بودم و مورد محبت و لطف سرمایه گذاران قرار گرفته بودم ،

این بخش را تا سال 92 ادامه دادم

ورود به بازارهای جهانی :

سال 93 را با تحلیل و ترید در بازارهای جهانی به صورت حرفه ای شروع کردم

و خوشبختانه توانستم استراتژی را در این بازار کشف کنم

که به جرات می توان گفت بهترین استراتژی بازار است

ضریب خطای این استراتژی زیر ده درصد می باشد و همین موضوع به بنده کمک کرد که بتوانم در بازده زمانی کوتاه

رشد چشم گیری در این بازار داشته باشم

تاسیس سایت ایرانی بورس ( iraniboursesite ):

روند کار در این بازار را تا سال 96 ادامه دادم و در انتهای سال 96 با توجه به موفقیت هایی که در این بازار کسب کرده بودم

و افزایش تقاضای برای آموزش ،بخش آموزشی را به لطف خدا تاسیس نمودن تا سرمایه گذاران و سرمایه های سرگردان

بتوانند از این بخش و این استراتژی بهترین استفاده را کنند و این بیزینس را به عنوان شغل اول قبول نماید و درآمدی معقول و

مداوم را کسب نمایند

بنده و تیم ایرانی بورس هر روزه در تلاشیم که سایت ایرانی بورس  را ارتقا بخشیم و به زودی تمام بخش های سایت ایرانی بورس

را افتتاح خواهیم کرد.

دانشجویان و کارشناسان ایرانی بورس :

کارشناسانی که در سایت ایرانی بورس ( iraniboursesite ) پاسخ گوی سوال های بورسی شما هستند

همه از دانشجویان ارشد ایرانی بورس می باشند

ایرانی بورس در نظر دارد علاوه بر خدماتی که از طریق سایت ارائه می دهد

بخش بسیار حرفه ای را به عنوان دفتر کار دانشجویی

تاسیس نماید که دانشجویان ایرانی بورس بعد از دوره آموزشی برای مدتی در این دفتر مشغول به کار شوند

ما در نظر داریم در این بخش به  دانشجویان در انجام معاملات کمک کنیم

و با قرار دادن دانشجو در فضای تحلیلی شرایط را برای

پیشرفت و کسب سود و درآمد مهیا سازیم

یکی از مزایای گروه های دانشجویی ایرانی بورس این است که همه دانشجویان از یک استراتژی تحلیلی استفاده می کنند

و این موضوع به هم مسیر بودن تمام تحلیل های دانشجویان کمک می کند

و باعث می شود گروه دانشجویی رشد چشم گیری در توسعه دانش استراتژی و کسب سود بیشتر داشته باشد.

با سپاس از همراهی شما عزیزان

در آخر از حمایت های بی دریغ شما همراهان ایرانی بورس همواره قدردانی و تشکر می نمایم

به امید دیدار در وبینارها و سیمنارهای رایگان ایرانی بورس

ایرانی بورس

( مهندس هادی درخشان )

معرفی سایت ایرانی بورس

کسب درامد به دلار روزی 3 میلیون و پرداخت به کارت های بانک ایران

دانلود فیلم شکار هیولا ۲ با دوبله فارسی Monster Hunt 2 2018

بورس ,ایرانی ,سایت ,تحلیل ,بخش ,های ,ایرانی بورس ,سایت ایرانی ,در این ,که در ,به صورت ,حوزه فعالیت ایرانی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پیام رسان ما دانلود خلاصه کتاب مبانی اندیشه اسلامی ۲ حسن یوسفیان بماند برای وقت نبودن مدرسه نشاط Coin City link رفوضه باشگاه فرهنگی ورزشی ⚽ وحدت سبز ایرانیان ⚽ پایان نامه تولیدی آرین